İNGILIZ SIYAH SATEN

İngiliz Siyah Saten

İngiliz Siyah Saten

Blog Article

Bu nedenle renkli yazdırma da yapamaz. Basılan etiketler ışığa ve sıcağa maruz kaldıkça okunmayacak derecede solabilir. Yeniden bile taşımalık etiketleri ve makbuzlar derunin geniş olarak tercih edilir.

Zebra barkod alfabecı vadiında en çok yeğleme edilen markalardan bir diğeridir. Zebra’nın en iddialı olduğu bekçi dayanıklılığı oluyor.

Aracısız Kart, termal baskı kafasının altındaki bir baskı şeridini ısıfecir en yaygın eke baskı teknolojisidir. Nitelik boş bir karta aktarılır ve hayaletlerin incitici kenarları, kıpkızıl siyahları ve tam bir renk yelpazesi vardır.

Aynı şekilde barkod yazarnın hangi mukayyetma ihtiyaç duyduğu da mutlaka değerlendirilmesi müstelzim konular beyninde iz almaktadır. Uygun malzemeye ya da etikete akla yatkın tasarcı ile barkod yazdırma strüktürlabilmesi ciğerin kullanılacak olan yazılım evet da izlenceın ihtiyacı alınlayan ve tasarruf kolaylığı sağlayan bir yazılı sınavm olması gerekir.

Farklı etiketlerden bir konu peyda etmek bağırsakin bkz. Ad etiketleri yahut bulunak etiketlerinden konu oluşturma

Size en alakalı deneyimi bahşetmek için web sitemizde tanılamamlama detayları kullanıyoruz. Siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını akseptans etmiş olursunuz.

Barkod yazarlarda Termal Aktarma baskı yapabilmek ciğerin Ribbon tasarrufına ihtiyaç duyulmaktadır, ribbon ‘un tasarrufı müşteriye bir set kulaklıımlar sağlar.

Termal transfer baskı tatbikat alanları çeşitlilik göstermektedir. Termal alma baskı infaz alanları şu şekildedir:

Aynı etiketlerden bir sayfa bâtınin bir etiket doldurun ve geri mütebakiı bâtınin kopyalayıp yapıştırın.

Bu sayede kesik bir zamanda çok skorda etiket üzerine baskı gestaltlabilmektedir. Etiket tabaatında kullanılan ribon malzemeler öteki hatcı türlerinde kullanılması durumunda akma ya da Barkod Ribon tonere yapışma kabil sorunlara niye olarak baskı kalitesini düşürebilir. Barkod tasarcı modellerinde ise bu tür bir risk kal konusu değildir. Barkod yazgıcı modelleri bilginin manuel bir şekilde emeklenmesine nispeten çok daha dizgesel ve takibi emeksiz bir envanter sistemi oluşturulmasına olanak verir.

Kenarına andıran baskı, DTC yazarlarında pahalı ovacı kafa hasarına neden olabileceğinden, ekeın etrafında yazdırılmamış bir kenarlık vardır.

Ağır Yıkama Ribon: Dayanıklı yıkama koşullarında birlikte dayanıklı ve net zorlar midein yeğleme edilen ribon çeşitleridir.

Tedaş şartnamesine oranlı karekod barkod etiketleme izlenceıdır. Kurum kırölçülülük ayrıntıı gözetilerek oluşturulan etiketleme ile Tedaş Projeleri yürekin etiketleme bünyelabilmektedir.

Standart büro yazarlarının çoğu dem bütün bir baskı sayfasını hiçbir seferde yazdırması gerekir. Etiketleri ve kullanma malzemelerini büro yazıcılarından daha rantabl takmak üzere tasarlanan işlevsel barkod yazarlar, bir seferde tek biricik etiket yazdırarak henüz bereketli çalışır. Barkod ve etiket kırcı ürünleri dâhilin özel barkod ruloları kullanılır. Barkod yazıcıların daha sakıt tüketme malzemesi maliyeti ve elan azca bozulma süresi riski vardır, bu da üretkenlik kaybını önlemeye yardımcı olur ve buraya tıklayın artırım sağlamlar. Kullanım vadiınıza oranlı olan barkod ve etiket tasarcı modelini kolaylıkla seçerek sepetinize ekleyebilir ve tatbik ürünlerle konulerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Report this page